Pszczołą być. Bee Simulator zadebiutuje jeszcze w tym roku na PC i konsolach

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Bee Simulator
Bee Simulator

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że gra Bee Simulator od rodzimego dewelopera Varsav Game Studios, zadebiutuje jeszcze w tym roku na PC, a w późniejszym terminie na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Jeśli wybieracie się na tegoroczną edycję targów Gamescom, to jeszcze w tym miesiącu będziecie mieli okazję wcielić się w pracowitą pszczołę ogrywając dostępne w Kolonii demo gry.

Gdy na horyzoncie pojawiają się pierwsze promienie słońca, ul zaczyna budzić się ze snu. W nim hierarchia i pracowitość decydują o zapewnieniu dostatniego, miodnego życia całego roju. Bee Simulator da graczom niepowtarzalną możliwość eksplorowania świata gry inspirowanego nowojorskim Central Parkiem z mikro perspektywy pszczoły miodnej.

Łukasz Rosiński, dyrektor kreatywny w Varsav Game Studios zdradził, jak zrodził się pomysł stworzenia gry o pszczołach:

Pewnego wieczoru, podczas czytania córce książki o pszczołach, zdałem sobie sprawę, że życie pszczelej rodziny jest gotowym scenariuszem na grę familijną. Jako rodzic dużą wagę przywiązuję do wspólnego spędzenia czasu w ciekawy i atrakcyjny dla wszystkich sposób. Tak właśnie zaprojektowaliśmy grę Bee Simulator.

Zwiastun Bee Simulator

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów