Bee Simulator debiutuje dziś na PC i konsolach

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Bee Simulator
Bee Simulator

Gra Bee Simulator autorstwa rodzimej firmy VARSAV Game Studios, jest od dzisiaj dostępna na półkach sklepowych w edycji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Bee Simulator to przygodowa gra rodzinna z mocnym edukacyjnym akcentem. Gracz wcielając się w młodą pszczołę nie tylko poznaje życie tych wyjątkowych owadów, ale również podejmuje się heroicznej misji uratowania swojego ula. Gra charakteryzuje się pięknym otwartym światem inspirowanym nowojorskim Central Parkiem oraz cudowną oprawą muzyczną skomponowaną przez Mikołaja Stroińskiego, twórcy między innymi ścieżki dźwiękowej do Wiedźmina 3.

Produkcja oprócz kampanii fabularnej oferuje mnóstwo zadań i aktywności dodatkowych oraz rozgrywkę wieloosobową w trybie współpracy i współzawodnictwa na podzielonym ekranie dla maksymalnie czterech graczy.

Recenzja Bee Simulator już niebawem ukaże się na naszym portalu.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów