Bee Simulator w listopadzie zadebiutuje na konsolach i w Epic Games Store

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Bee Simulator
Bee Simulator

Wydawca Bigben ogłosił, że gra Bee Simulator od rodzimego studia Varsav Game Studios zadebiutuje 14 listopada 2019 roku. Gra jednocześnie trafi na wszystkie wiodące platformy, czyli konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch oraz PC. W przypadku komputerów osobistych, gra będzie jednak przez pierwszy rok dostępna wyłącznie w sklepie Epic Games Store.

Bee Simulator to gra dla całej rodziny niosąca w sobie spore pokłady walorów edukacyjnych. Gra zaoferuje całkiem rozbudowany gameplay, który pozwoli graczom na swobodną eksplorację olbrzymiego i bogatego świata gry, walki z innymi owadami, wykonywanie misji dla królowej oraz wyścigi na podzielonym ekranie nawet dla czterech graczy.

Sporym atutem produkcji może się okazać także oprawa dźwiękowa skomponowana przez Mikołaja Stroińskiego, odpowiedzialnego między innymi za ścieżki dźwiękowe do takich gier, jak Wiedźmin 3 czy Zaginięcie Ethana Cartera.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów