W przyszły weekend gramy za darmo w For Honor

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 3 min.

Firma Ubisoft ogłosiła, że gra For Honor będzie dostępna w ramach darmowego weekendu od 9 do 12 listopada. Akcja ma zachęcić graczy do zakupy produkcji, przed rozpoczęciem bogatego w zawartość czwartego sezonu zatytułowanego Porządek i Spustoszenie, który startuje 14 listopada. Pobieranie darmowej wersji będzie możliwe od 7 listopada na PlayStation 4 i Uplay PC.

Porządek i Spustoszenie zawierać będzie nową bezpłatną zawartość do For Honor, w tym zupełnie nowy tryb Tribute 4 na 4, dwóch dodatkowych bohaterów, dwie dodatkowe mapy oraz nowe elementy personalizacji i ulepszenia rozgrywki.

Poniżej możecie przeczytać jak wydawca opisuje nowości wprowadzone przez Porządek i Spustoszenie:

Nowe tryby Tribute i Dominion Ranked

Tribute to zupełnie nowy sposób na grę, w którym współpraca w ramach drużyny i komunikacja są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. W tym nowym trybie gracze będą musieli zaliczać cele i walczyć o kontrolę nad trzema ofiarami, rozrzuconymi po mapie. Każdą ofiarę trzeba będzie przynieść do świątyni drużyny, aby osiągnąć zwycięstwo. Po przedstawieniu ofiary, każda świątynia przydzieli drużynie unikatową premię, przez co gracze będą musieli dokonywać strategicznych wyborów, jeśli chodzi o miejsce składania ofiar. Oprócz tego nowego trybu, rozgrywka w trybie rywalizacji For Honor w późniejszej części sezonu zostanie rozszerzona o tryb Dominion Ranked – pozwoli on graczom tworzyć drużyny ze znajomymi i rywalizować o chwałę online oraz nagrody w grze.

Nowe mapy i bohaterowie

Pojawią się dwie nowe mapy – Market Town i The Gauntlet, a dzięki dwóm nowym niebezpiecznym wojownikom, każda frakcja będzie mogła się teraz poszczycić pełną obsadą sześciu niepowtarzalnych bohaterów:

  • Aramusha (Samurai Hybrid) – Wyposażeni w dwie katany, Aramusha mogą korzystać ze swoich mieczów zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Ostrożnie przemierzają pole bitwy i mogą szybko atakować oraz wykonywać uniki. Aramusha wykorzystują do maksimum pomyłki swoich wrogów i karzą ich nieskończonym gradem szybkich ataków ze wszystkich kierunków.

  • Shaman (Viking Assassin) – Wyposażeni w topór i sztylet, szamani wykorzystują te dwa różne rodzaje broni z szybkością i zabójczą precyzją. To dzicy i agresywni wojownicy, którzy najlepiej radzą sobie w ofensywie. Atakując wrogów niczym dzikie bestie, szamani stają się coraz bardziej zabójczy, gdy tylko ich przeciwnicy zaczynają krwawić na polu bitwy.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Marvel’s Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider wciąż na szczycie listy sprzedaży - https://t.co/6bQmDMe1ZN https://t.co/HCVJpcGn2z
Premiery gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 24-30 września - https://t.co/rNUXGnyUXk https://t.co/EOLMt2IP0w

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch