Przygodówka Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes dostępna od dziś na konsolach

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Edna & Harvey Harvey’s New Eyes
Edna & Harvey Harvey’s New Eyes

Niemiecki wydawca i deweloper Daedalic Entertainment ogłosił dzisiaj, że jego przepełniona czarnym humorem przygodówka point’n’click zatytułowana Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes, trafiła na konsole. Gra od dziś jest dostępna na platformach PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One.

Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes zadebiutowała pierwotnie na PC w 2011 roku. Główną bohaterką gry jest Lilli, nieśmiała uczennica przyklasztornej szkoły, która ucieka przed wymaganiami surowej przełożonej w świat fantazji. Dodatkowo zły doktor Marcel przeprowadza eksperymenty psychiatryczne na dzieciach, między innymi na Lilli, której zadaniem będzie pokonanie psychicznych pułapek, stawienie czoła swym strachom i, przede wszystkim, pomoc swojej najlepszej przyjaciółce Ednie (bohaterce Edna & Harvey: The Breakout).

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów