Przy zakupie Xbox One X otrzymamy PUBG i dwie dodatkowe gry

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Xbox One X
Xbox One X

W grudniu zeszłego roku Microsoft do każdego egzemplarza konsoli Xbox One X dodawał grę Playerunknown’s Battlegrounds. W styczniu pojawiła się kolejna oferta sprzedażowa, która przy zakupie najnowszej konsoli amerykańskiego giganta, pozwalała klientowi wybrać dwa tytuły, spośród skromnej listy, głównie ekskluzywnych produkcji. W lutym Microsoft ponownie kusi graczy i połączył obie wcześniejsze oferty.

Otóż od 20 lutego przy zakupie konsoli Xbox One X otrzymamy Playerunknown’s Battlegrounds oraz dwie wybrane przez nas gry z pośród takich tytułów jak Forza Motorsport 6, Forza Horizon 2, Gears of War 4, Rise of the Tomb Raider, Halo 5, Quantum Break i Sunset Overdrive.

Oferta obowiązuje w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, Komputronik, NeoNet i X-kom. Jeśli macie w planach zakup najnowszej platformy Microsoftu, to lepiej się śpieszcie gdyż oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów