Microsoft szykuje zestaw dla fanów gier z serii Metro

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Metro Exodus Xbox Ds1 1340x1340
Metro Exodus Xbox

Microsoft przy okazji premiery Metro Exodus wyda zestaw dla miłośników gier opartych na prozie Dmitrija Głuchowskiego. Zestaw ukaże się w przyszłym miesiącu, a jego zawartość będzie nie lada gratką dla fanów.

Zestaw nazwano Metro Saga, a w jego skład wchodzi:

  • Xbox One X
  • miesięczny kod na Xbox Live Gold
  • miesięczny kod na Xbox Game Pass

To jednak nie wszystko, ponieważ na tym bonusy się nie kończą. Przy zakupie dostaniemy również całą trylogię gier z serii Metro. Metro Exodus to zdecydowanie najważniejszy punkt zestawu, ale nie można zapomnieć o poprawionych wersjach Metro 2033 i Last Light.

Każda z wymienionych gier będzie dostępna wyłącznie w formie cyfrowej, więc nie ma mowy o grach na nośnikach fizycznych.

 

Cena zestawu nie będzie należeć do wysokich, ponieważ przyjdzie nam za niego zapłacić tyle, co za samego Xboksa One X. Być może będzie to idealny moment, aby zdecydować się na zakup najwydajniejszej konsoli na rynku.

Metro Exodus zadebiutuje 15 lutego bieżącego roku nie tylko na Xboksie One, gra zmierza również na PlayStation 4 i komputery osobiste.

Źródło: https://www.dualshockers.com/metro-exodus-xbox-one-x-bundle/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów