Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XONE

Microsoft szykuje zestaw dla fanów gier z serii Metro

Metro Exodus Xbox Ds1 1340x1340
Metro Exodus Xbox

Microsoft przy okazji premiery Metro Exodus wyda zestaw dla miłośników gier opartych na prozie Dmitrija Głuchowskiego. Zestaw ukaże się w przyszłym miesiącu, a jego zawartość będzie nie lada gratką dla fanów.

Zestaw nazwano Metro Saga, a w jego skład wchodzi:

  • Xbox One X
  • miesięczny kod na Xbox Live Gold
  • miesięczny kod na Xbox Game Pass

To jednak nie wszystko, ponieważ na tym bonusy się nie kończą. Przy zakupie dostaniemy również całą trylogię gier z serii Metro. Metro Exodus to zdecydowanie najważniejszy punkt zestawu, ale nie można zapomnieć o poprawionych wersjach Metro 2033 i Last Light.

Każda z wymienionych gier będzie dostępna wyłącznie w formie cyfrowej, więc nie ma mowy o grach na nośnikach fizycznych.

 

Cena zestawu nie będzie należeć do wysokich, ponieważ przyjdzie nam za niego zapłacić tyle, co za samego Xboksa One X. Być może będzie to idealny moment, aby zdecydować się na zakup najwydajniejszej konsoli na rynku.

Metro Exodus zadebiutuje 15 lutego bieżącego roku nie tylko na Xboksie One, gra zmierza również na PlayStation 4 i komputery osobiste.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement