Project Judge – Sega pokazała początek gry!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Project Judge 3

Sega podczas ostatniej transmisji na swoim kanale na YouTube podzieliła się początkowymi scenami z nadchodzącej gry Project Judge. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Ryu Ga Gotoku, które stworzyło między innymi popularną serię gier Yakuza.

Akcja gry osadzona jest w Kamurocho, czyli fikcyjnym odpowiedniku dzielnicy Kabukicho w Tokio. Głównym bohaterem jest Takayuki Yagami, były prawnik. Yagami jest bardzo zaniepokojony przerażającą serią zabójstw, które mają miejsce w okolicy. Policja uważa, że to zwykła wojna gangów, lecz naszemu bohaterowi nie daje to spokoju, więc rozpoczyna swoje śledztwo. Czy Takayuki złapie seryjnego mordercę i rozwiąże tą mrożącą krew w żyłach zagadkę?

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów o fabule i rozgrywce, a także zobaczyć mnóstwo zrzutów ekranu, zajrzyjcie tutaj.

Project Judge zadebiutuje wyłącznie na konsoli PlayStation 4. W Japonii gra pojawi się 13 grudnia, a u nas dopiero w przyszłym roku. Dokładna data premiery niestety nie jest jeszcze znana.

Początek gry Project Judge (fragment z rozgrywki rozpoczyna się w 29:49)

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów