Nadchodzi Project CARS 3

Dawid Szafraniak | | Przeczytasz w 1 minutę
Project CARS 3

Zgodnie z informacjami, które przekazał Ian Bell, czyli szef Slightly Mad Studios, zespół pracuje nad kolejną odsłoną swojej serii wyścigów samochodowych. Nie ujawniono jeszcze szczegółów na temat Project CARS 3, ale deweloper ma zamiar zmieść całą konkurencję z powierzchni ziemi.

Biorąc pod uwagę poziom poprzednich odsłon, słowa te wcale nie muszą być obietnicą bez pokrycia, albowiem twórcy pokazali już, że na wirtualnych wyścigach znają się jak mało kto. Wskazują na to pochlebne opinie graczy i recenzentów, co poza dobrą sprzedażą, dało także średnią ocen powyżej 80 w serwisie Metacritic.

Możemy przypuszczać, że prace są w fazie początkowej, stąd też przyjdzie nam jeszcze poczekać na dalsze informacje i zapowiedzi. Podobnie sprawa ma się z docelowymi platformami, na których zadebiutuje gra. Pewna wydaje się premiera gry na PC, a co do konsol, to raczej możemy celować w platformy nadchodzącej generacji.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów