Project Avengers pojawi się na tegorocznych targach E3?

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Project Avengers
Project Avengers

Project Avengers może być kolejną pokazaną grą obok Final Fantasy VII Remake, podczas tegorocznych targów E3. Wydaje się, że Square Enix w sprytny sposób chce zapowiedzieć grę, jeszcze przed startem targów.

Wydawca na Twitterze zamieścił dwie informacje związane z targami, a kolory widoczne na grafikach mogą odpowiadać Kamieniom Nieskończoności. Warto dodać, że kamienie były ważnymi elementami w ostatnich dwóch filmach Marvela.

Jeżeli pojawi się kolejny tweet z brakującymi kolorami, czyli czerwonym i żółtym, będzie można przyjąć, że gra rzeczywiście została zapowiedziana. W tej chwili to wyłącznie spekulacje.

Konferencja Square Enix odbędzie się w tej samej sali, co w ostatnich latach konferencja Sony. Niestety w przypadku producenta PlayStation nie możemy liczyć na jego obecność podczas tegorocznych targów E3.

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2019/05/is_square_enix_teasing_its_avengers_game_for_e3_2019

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów