Produkcja The Last of Us Part II jest już na ostatniej prostej

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
The Last Of Us 2
The Last Of Us 2

The Last of Us Part II to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, a Naughty Dog właśnie kończy jej produkcję. Studio rozpoczęło właśnie rekrutację na dodatkowe stanowiska, na których nowi pracownicy pomogą szybciej zamknąć proces produkcji. Oznacza to, że niebawem poznamy datę premiery kontynuacji przygód Ellie.

Naughty Dog poda nowe informacje związane z ich grą jeszcze przed tegorocznymi targami E3, gdyż na nich zabraknie Sony. W takiej sytuacji można oczekiwać, że kolejny stream State of Play, będzie zawierał nowe materiały i informacje o The Last of Us Part II.

Akcja drugiej części The Last of Us dzieje się 5 lat po wydarzeniach z gry roku 2013. Pierwsze materiały mogą sugerować, że główna bohaterka chce się na kimś zemścić, ale na razie nie wiemy na kim.

Ellie będzie jedyną grywalną postacią, a od czasu do czasu pojawią się pomocnicy sterowani przez sztuczną inteligencję. Tytuł ma również zawierać tryb dla wielu graczy, choć nie widzieliśmy go jeszcze w akcji.

Źródło: https://www.psu.com/news/the-last-of-us-2-release-date-closes-out-production/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów