Prezentacja Nippon Ichi Software – remake pierwszej odsłony Disgaea i wiele więcej

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Nippon Ichi Software przeprowadziło przed momentem 11-minutowy livestream w stylu Nintendo Direct, na którym sam szef studia, Sohei Nikawa, przedstawił kilka tytułów będących aktualnie w produkcji. Studio nie udostępniło oddzielnych materiałów, więc jeśli coś przykuje waszą uwagę, na końcu newsa znajdziecie odpowiednie oznaczenia.

Transmisja rozpoczęła się od materiału dotyczącego gry Your Four Knight Princesses Training Story, zmierzającej na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz PS Vitę. Będzie to RPG akcji, w którym wcielimy się w rolę nauczyciela, walczącego co jakiś czas dla swoich klientów jako rycerz. Następnie studio przedstawiło zestaw Silver 2425 składający się z dwóch gier Sudy51: The Silver Case, wydanej pierwotnie na PS One oraz The 25th Ward: The Silver Case, która przez 11 lat była dostępna jedynie na komórkach.

Kolejnym z zapowiedzianych tytułów było The Liar Princess and The Blind Prince, opowiadający smutną historię o potworze, przybierającym postać młodej księżniczki i niewidomym księciu w formie platformówki 2D. Z nowych projektów ujawniono również krótki teaser Project Nightmare, zakwalifikowanego jako horror. Najciekawszą z zapowiedzi okazała się niespodzianka na 15-lecie serii Disgaea, a mianowicie remake pierwszej odsłony serii zaplanowany w Japonii na lato tego roku. Firma w miejsce materiału z rozgrywki wstawiła error 404 z charakterystycznym pingwinem, więc na więcej szczegółów będziemy musieli jeszcze poczekać.

Nippon Ichi Software – Cała prezentacja oraz krótki materiał z The Liar Princess and The Blind Prince od Famitsu:

  • Your Four Knight Princesses Training Story – 1:04
  • Silver 2425 – 4:47
  • The Liar Princess and The Blind Prince – 7:47
  • Project Nightmare – 8:32
  • Remake Disgaea – 10:27

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów