Premiera The Sinking City przełożona o kilka miesięcy

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
The Sinking City
The Sinking City

O tym, że premiera gry The Sinking City zostanie przełożona, wiedzieliśmy od kilku dni, kiedy to twórcy gry opublikowali nowy zwiastun bez dokładnej daty. Wcześniej debiut dzieła studia Freeware zapowiedziany był na 21 marca, dzisiaj ogłoszono nową datę – 27 czerwca 2019 roku.

Zmiana daty premiery jest związana z premierami wielu dużych gier, które miały miejsce w ostatnim czasie i których spodziewamy się w najbliższych tygodniach. Deweloperzy zauważyli, że wbijanie się ze swoim tytułem w okres przeładowany grami AAA, może im zaszkodzić i zdecydowali, że opublikują swoją grę w luźniejszym okresie. Dodatkowy czas oczywiście zostanie należycie spożytkowany na dokonanie drobnych usprawnień i poprawek.

Trzeba przyznać, że decyzja Freeware jest bardzo rozsądna i szkoda, że wielu innych twórców nie zdecydowało się z tego samego powodu przenieść premiery swojej produkcji na inny termin. Wielokrotnie byliśmy świadkami jak interesujące produkcje padały ofiarą niesprzyjającego kalendarza.

The Sinking City będzie grą akcji osadzoną w otwartym świecie wykreowanym na wzór uniwersum Lovecrafta. Produkcja zabierze nas do gnijącego i zdeprawowanego miasta Oakmont. Gracze wcielą się w rolę Charlesa Reeda, prywatnego detektywa, który utknął w mieście z powodu tajemniczej powodzi. Jego głównym zadaniem jest odkryć źródła zła, które opanowało miasto i umysły jego mieszkańców.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów