Wiemy, kiedy The Sinking City zawita na Nintendo Switch

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
The Sinking City
The Sinking City

Ekipa odpowiedzialna za The Sinking City w końcu zdradziła datę switchowej premiery swojej gry. Użytkownicy Nintendo Switch będą mogli przenieść się do tonącego miasta już 12 września. Gra dostępna będzie wyłącznie w wersji cyfrowej. Poniżej obejrzeć możecie najnowszy trailer produkcji. Zachęcam także do zapoznania się z naszą recenzją. Konradowi przypadł do gustu ogólny klimat produkcji oraz wciągająca fabuła. Niestety nie był zadowolony z rozczarowującego zakończenia oraz powtarzalności w warstwie gameplayowej. The Sinking City nie ustrzegło się także sporej ilości błędów technicznych.

The Sinking City to utrzymana w konwencji horroru przygodówka akcji autorstwa studia Frogwares, znanego przede wszystkim z gier o Sherlocku Holmesie. Choć teoretycznie ich najnowsza produkcja nie jest osadzona w uniwersum Lovecrafta, łatwo można się pomylić, bo świat The Sinking City oraz jego mitologia są żywcem z jego prozy wydarte. Nic jednak dziwnego – w końcu na początku gra ta miała nosić tytuł Call of Cthulhu. Wcielamy się w niej w detektywa Charlesa Reeda, który ma do rozwiązania sprawę w nawiedzonym przez tajemniczą powódź, amerykańskim mieście Oakmont.

The Sinking City – trailer

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów