Premiera Days Gone przełożona o kilka tygodni

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Sony Interactive Entertainment poinformowało, że premiera Days Gone nastąpi nieco później niż do tej pory planowano. Gra według wcześniejszej oficjalnej zapowiedzi miała zadebiutować 22 lutego 2019 roku. Nowa data wydania gry to 26 kwietnia.

Asad Qizilbash, wiceprezes amerykańskiego oddziału Sony Interactive Entertainmen, tak tłumaczy dwumiesięczne opóźnienie:

Niedawno zdecydowaliśmy się na przenieść wydanie Days Gone z zatłoczonego lutowego okresu na 26 kwietnia 2019 roku. Bend Studio będzie miała okazję, jeszcze bardziej dopracować Days Gone.

Days Gone to gra akcji osadzona w otwartym świecie opanowanym przez plagę zombie. Bohater będzie przemierzał postapokaliptyczny brutalny świat na swoim motocyklu. Zagrożenie będą stanowić nie tylko zarażeni, ale także bandyci z różnych frakcji, zwierzęta czy nawet dynamicznie zamieniająca się pogoda.

Days Gone zostanie wydane wyłącznie na konsolę PlayStation 4.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów