Poznaliśmy cenę Xbox Series X w Polsce!

xbox series

Wczoraj poznaliśmy polską cenę, zapowiedzianego z niespodzianki, Xbox Series S. Mniejsza konsola, o podzespołach niewiele lepszych od Xbox One X, lecz z dyskiem SSD, została wyceniona na 1349 zł. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat najmniejszego Xboxa w historii, zapraszam do artykułu Kamila, który znajdziecie pod tym linkiem.

Dzisiaj przyszedł czas na kolejne wielkie newsy od Microsoftu. Amerykański gigant ujawnił polską cenę Xbox Series X – ta wynosić będzie 2249 zł. Jeśli chodzi o nadchodzącą generację konsol, Microsoft odkrył już raczej wszystkie karty.

Xbox Series X cena

Poznaliśmy również więcej szczegółów dotyczących Xbox All Access. Phil Spencer wreszcie potwierdził swoje zapowiedzi – konsola w ramach abonamentu będzie dostępna w sumie w 12 krajach. Możemy być zadowoleni, bowiem Polska widnieje na tej liście. Abonament u nas będzie dostępny w sieci sklepów Media Expert. W jednej miesięcznej cenie otrzymamy konsolę nowej generacji oraz dostęp do Xbox Game Pass Ultimate. Niestety, lecz na ten temat nie znamy dokładnych cen abonamentu.

Obydwie konsole pojawią się na rynku już 10 listopada.