Poznaliśmy nową datę premiery South Park: The Fractured But Whole

Miejmy nadzieję, że po raz ostatni.

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

South Park: Fractured But Whole, czyli druga produkcja Ubisoftu z bohaterami kultowej kreskówki, została zapowiedziana w 2015 roku podczas targów E3. Rok później, na tej samej imprezie twórcy dostarczyli graczom masę materiałów oraz ujawnili datę premiery. Gra miała zadebiutować w grudniu 2016 roku. Później premierę przesunięto na luty 2017, następnie na kwiecień, aż w końcu wiedzieliśmy tyle, że gra ma zostać wydana w tym roku.

Dzisiaj poznaliśmy kolejną datę premiery. Prawdopodobnie ostateczną. South Park: The Fractured But Whole pojawi się na półkach sklepowych 17 października, w edycjach na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Gra South Park: Kijek Prawdy, która debiutowała w 2014 roku na konsolach siódmej generacji, okazał się wielkim hitem i według wielu jest najlepszą grą RPG tamtego roku. Wydawać by się mogło, że twórcy mają sprawdzoną receptę na sukces, ale wielokrotnie przekładanie premiery kolejnej odsłony, budzi wątpliwości.

Poniżej możecie obejrzeć nowy zwiastun  South Park: The Fractured But Whole, w którym jest dużo South Parkowego klimatu. Czyli pierdzenie, puszczanie bąków, wiatrów i takie tam.

Zwiastun South Park: The Fractured But Whole