Poznaliśmy datę premiery Overkill’s The Walking Dead. Jest też pierwszy materiał z rozgrywki

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Overkill's The Walking Dead
Overkill's The Walking Dead

Podczas odbywającego się w Los Angeles PC Gaming Show, studio Overkill zaprezentowało gameplay oraz podało datę premiery Overkill’s The Walking Dead. Od grudnia zeszłego roku otrzymaliśmy cztery filmowe zwiastuny prezentujące sylwetki bohaterów, dzisiaj w końcu możemy obejrzeć fragmenty z rozgrywki.

Gra zabierze nas do świata opanowanego przez zombie, w którym będziemy musieli sobie radzić wcielając się w jedną z czterech dostępnych postaci. Choć tytuł można przechodzić w pojedynkę, to jednak został on stworzony głównie z myślą o czteroosobowej kooperacji. Każdy z bohaterów: Heather Maya, Aidan i Grant, pełnią określoną rolę w drużynie i dysponują indywidualnymi zdolnościami.

Gra Overkill’s The Walking Dead zadebiutuje 8 listopada w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gracze PC-towi będą mogli wypróbować tytuł przed premierą dzięki zamkniętym testom beta, których data rozpoczęcia nie została jeszcze ujawniona.

Zwiastun Overkill’s The Walking Dead

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Metro Exodus – grafiki prezentujące postacie i potwory https://t.co/vLquMzNjX1 https://t.co/kFi61YuWiW
Fabularny zwiastun Far Cry New Dawn https://t.co/Dltgz62MBN https://t.co/M06xMFXGxq

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch