Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

Poznajcie PlayStation Studios – nową markę Sony promującą gry ekskluzywne

Sony ogłosiło powstanie PlayStation Studios – nowej marki, której głównym zadaniem jest promowanie ekskluzywnych gier.

PlayStation Studios zostanie uruchomione wraz z premierą PlayStation 5, czyli już pod koniec tego roku, i będzie używana jedynie w grach opracowanych i zarządzanych przez Sony Interactive Entertainment.

PlayStation Studios otrzymało już własną animację, która pojawiać będzie się po odpaleniu gier ekskluzywnych na PS5. W intrze możemy zobaczyć postaci z takich marek jak Uncharted, Horizon: Zero Dawn, Ratchet & Clank, God of War, The Last of Us oraz Little Big Planet.

Starszy wiceprezes Sony oraz dyrektor marketingu globalnego, Eric Lempel, w rozmowie z GameIndustry.biz, powiedział:

Jesteśmy bardzo podekscytowani. W ciągu ostatnich kilku lat – a nawet ostatniej dekady – siła tytułów wychodzących z naszych studiów była silniejsza niż kiedykolwiek. Zastanawialiśmy się, jak zjednoczyć wszystkie te wspaniałe gry pod jedną marką, a tak naprawdę celem tego jest uświadomienie konsumentowi, że widząc tę ​​markę, przygotowują się na solidne, innowacyjne i głębokie doświadczenie których oczekują od gier pochodzących z PlayStation. Wymyśliliśmy więc PlayStation Studios.

Lempel przyznał, że niektóre tytuły z PlayStation 4 również będą opatrzone tym brandingiem, lecz nie będzie to na premierę The Last of Us: Part II, Ghost of Tsushima, czy Horizon: Zero Dawn na PC. Wszystkie ekskluzywne tytuły wydane w przyszłości będą już jednak pod logiem PlayStation Studios.

Z biegiem czasu, gdy wprowadzimy dobrze ugruntowane franczyzy, możemy dostosować to intro, aby móc pokazać franczyzę na przestrzeni lat, nowe postacie, które weszły do ​​gry.

 

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement