Porównanie grafiki w Mass Effect: Andromeda – PlayStation 4 vs. PlayStation 4 Pro

Czy na PlayStation 4 Pro odczujemy znaczącą różnicę?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Już jutro światowa premiera Mass Effect: Andromeda, gry która w zeszłym roku została przez prestiżowe wyróżnienia uznana najbardziej wyczekiwaną produkcją. Niestety czwarta odsłona kultowej serii od kilku dni jest obiektem drwin, głównie za sprawą kiepskiej animacji twarzy. EA Access nie wyszedł więc producentom na dobre, ale fani poprzednich części Mass Effect, na pewno się tak szybko nie zrażą. Tym bardziej, że pierwsze recenzje są dość pozytywne.

Poniżej prezentujemy materiał, na którym porównano oprawę graficzną w Mass Effect: Andromeda na klasycznej konsoli PlayStation 4 oraz na PlayStation 4 Pro. Na odświeżonej platformie Sony, Andromeda śmiga w udawanej rozdzielczości 4K, ale to w zasadzie jedyna różnica względem podstawowej czwórki. Graficznie gra na obu sprzętach wygląda identycznie.

Porównanie grafiki w Mass Effect: Andromeda (PS4 i PS4 Pro)

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów