Mass Effect Andromeda w wersji PC za około 105 zł

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

W sklepie CDKeys pojawiła się kolejna niezła okazja tym razem na grę Mass Effect Andromeda na PC (platforma Origin). Produkcja w wersji cyfrowej kosztuje około 105 zł. Dla porównania za najtańszą wersje pudełkową trzeba wydać 129 złotych, plus koszty wysyłki.

W Sklepie CDKeys promocyjną cenę uzyskacie wykorzystując kod rabatowy na 5% i zmieniając walutę na GBP. By wygenerować kupon rabatowy wystarczy polubić fanpage’a CDkeys na Facebooku (jeśli chcecie go wykorzystać trzeba być zalogowanym na stronie sklepu).

Zakupy w tym sklepie są bezpieczne, sam już wielokrotnie z niego korzystałem. Polecam, bo okazja jest naprawdę atrakcyjna.

Akcja ostatniej części Mass Effect rozgrywa się w sąsiedniej galaktyce, Andromedzie. Gra ma nowych bohaterów, inne realia, a także mnóstwo nowości (recenzja). Produkcja korzysta silnika graficznego Frostbite, który bym wykorzystany m.in. w Mirror’s Edge Catalyst czy też w FIFA 17.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów