Polska gra SYMMETRY wiosną 2017 roku zadebiutuje na PC i konsolach

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

IMGN.PRO zostało światowym wydawcą najnowszej produkcji polskiego studia Sleepless Clinic, zatytułowanej SYMMETRY.

Jest to dwuwymiarowy symulator zarządzania zasobami i zespołem, z elementami thrillera sci-fi. Fabuła gry zabierze gracza na odległą, opustoszałą i skutą lodem planetę, na której będzie odpowiedzialny za przetrwanie grupy rozbitków, naukowców ściągniętych na planetę przez obcy sygnał. Celem gry jest naprawa ich promu i ucieczka z tego nieprzyjaznego świata. Jednak tajemnicza, niebezpieczna siła, będzie wpływała na każdą decyzję bohatera.

Bartosz Moskała z IMGN.PRO jest zachwycony współpracą ze Sleepless Clinic:

Jest ona dla nas niezwykle istotnym krokiem. Jesteśmy naprawdę dumni z faktu, że będziemy mogli wydać tak piękną i wciągającą grę. SYMMETRY będzie naszą propozycją dla wszystkich fanów produkcji poświęconych zarządzaniu zespołem, ale z poważnym nastawieniem, w stylu This War of Mine czy Sheltered. Premierę planujemy w drugim kwartale 2017 roku na PC i konsole.

Dairusz Łęczycki ze Sleepless Clinic również nie kryje zadowolenia, że to właśnie IMGN.PRO będzie wydawcą ich gry

SYMMETRY to nasz największy do tej pory projekt. Zależało nam na pozyskaniu wydawcy, który zajmie się nie tylko częścią biznesową procesu wydawniczego ale który mógłby również zostać naszym partnerem w kwestii finalizacji developmentu, portowania gier na konsole i wydania jej na rynek globalny. Z IMGN.PRO na pokładzie mogę zapewnić że SYMMETRY jest na właściwej ścieżce by uwolnić cały swój potencjał. Ponadto obie nasze firmy mają siedziby w Bielsku-Białej co jest dodatkowym, miłym atutem.

Główne cechy SYMMETRY to:

  • piękna dwuwymierowa grafika
  • ośmiu różnych członków załogi, z których gracz będzie mógł kontrolować czterech losowo wybranych bohaterów
  • zarządzanie zespołem, dbanie o potrzeby poszczeólnych członków drużyny i rozwijanie ich umiejętności
  • zbieranie zasobów
  • ulepszanie bazy
  • walka o przetrwanie

Zwiastun SYMMETRY

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów