Polska gra Perseverance zaliczy mały poślizg

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Perseverance

Studio Tap It Games poinformowało dzisiaj, że gra Perseverance zadebiutuje niespełna dwa tygodnie później niż wcześniej zapowiedziano. Pierwsza część epizodycznej produkcji z gatunku visual novel nie będzie więc dostępna od 12, lecz od 23 lipca. Twórcy zmianę daty premiery tłumaczą potrzebą poprawienia drobnych błędów, podniesienia jakości strony wizualnej gry oraz dostarczenia na premierę polskiej wersji językowej.

Perseverance jest dramatem zrealizowanym w konwencji horroru, przy produkcji którego twórcy inspirowali się takimi kultowymi tytułami jak The Walking Dead, 28 dni później czy Blindness.

Akcja gry przeniesie nas do tajemniczego miasteczka Grey Ville, w którym na skutek badań prowadzonych w pobliskiej bazie wojskowej, zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Gdy jeden z eksperymentów wymyka się spod kontroli, rejon miasteczka zostaje objęty kwarantanną.

Demo Perseverance jest już dostępne na platformie Steam.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Microsoft zbroi się na Poznań Game Arena 2018. Strefa Xbox będzie wyjątkowo bogata - https://t.co/nBidrftOrw https://t.co/HV7wH4V6me
CDP będzie wydawcą kilku nowych firm - https://t.co/pBtEuXuCjm https://t.co/VnZrSmKgrf

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch