Nadchodzi Perseverance – polska gra z gatunku visual novel

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Perseverance Promo Art

Perseverence to nowy tytuł studia Tap it Games, założonego w 2012 roku w Krakowie. Gra należeć będzie do gatunku visual novel i podczas rozgrywki zaoferuje nam ciekawą historię o przetrwaniu i odkupieniu. Nie zabraknie również nawiązań do 9 Clues, poprzedniego tytułu studia.

W grze będziemy mieli dwie grywalne postacie – Jacka i Karen. Ich losy skrzyżują się w środku przerażających wydarzeń. Perseverance: Part One to pierwsza część, w której będziemy mieli okazję poznać historię Jacka Cuttera, mieszkańca Gray Ville, który stara się poradzić sobie z rodzinnymi problemami w obliczu nieoczekiwanych wydarzeń. Tymczasem tajemnicza kobieta szuka uciekiniera. Jej przełożeni oczekują od niej wypełnienia rozkazów, ale nie mówią jej wszystkiego. Osoba, której szuka, jest czymś więcej, niż wydaje się być.

Perseverance jest grą epizodyczną. Perseverance: Part One swoją premierę będzie miało w tym roku na komputery z systemem Windows, Linux i macOS za pośrednictwem platformy Steam.

Perseverance – galeria

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów