Demo Perseverance już niebawem pojawi się na Steam

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Perseverance
Perseverance

Perseverance, epizodyczna gra z gatunku visual novel od polskiego studia Tap It Games, ma zadebiutować jeszcze podczas tego lata. W ciągu najbliższych dni na platformie Steam powinna się ukazać wersja demonstracyjna produkcji.

Perseverance, to dramat zrealizowany w konwencji horroru, w którym twórcy pragną ukazać dramat jednostki w obliczu przerażających wydarzeń. Gra z pewnością może zainteresować graczy ciężkim klimatem, który zawdzięcza inspiracją takimi tytułami jak The Walking Dead, 28 Days Later czy Blindness.

Fabuła gry będzie się rozgrywała w tajemniczym miasteczku Grey Ville, w którym na skutek badań prowadzonych w pobliskiej bazie wojskowej, zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy jeden z eksperymentów wymyka się spod kontroli, a rejon zostaje objęty kwarantanną.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun pierwszego epizodu Perseverance.

Zwiastun Perseverance

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

DUSK jest już dostępny na platformie Steam. FPS roku? https://t.co/icJ2bvzClz https://t.co/FiG4XyRa0V
Desert Child – recenzja https://t.co/6Oz83KYEs1

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch