Demo Perseverance już niebawem pojawi się na Steam

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Perseverance
Perseverance

Perseverance, epizodyczna gra z gatunku visual novel od polskiego studia Tap It Games, ma zadebiutować jeszcze podczas tego lata. W ciągu najbliższych dni na platformie Steam powinna się ukazać wersja demonstracyjna produkcji.

Perseverance, to dramat zrealizowany w konwencji horroru, w którym twórcy pragną ukazać dramat jednostki w obliczu przerażających wydarzeń. Gra z pewnością może zainteresować graczy ciężkim klimatem, który zawdzięcza inspiracją takimi tytułami jak The Walking Dead, 28 Days Later czy Blindness.

Fabuła gry będzie się rozgrywała w tajemniczym miasteczku Grey Ville, w którym na skutek badań prowadzonych w pobliskiej bazie wojskowej, zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy jeden z eksperymentów wymyka się spod kontroli, a rejon zostaje objęty kwarantanną.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun pierwszego epizodu Perseverance.

Zwiastun Perseverance

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów