Pokemon GO – pierwsze stworki z 4 generacji już dostępne

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Pokemon GO

Na oficjalnym twitterowym profilu Pokemon GO kilka dni temu pojawiło się wideo, które jasno zapowiadało nadejście 4 generacji. Zostało to potwierdzone także przez sporą aktualizację, w której znalazły się nowe Pokemony. Wszyscy zaczęli się zastanawiać, kiedy Niantic udostępni nowe stworki.

Wszystko rozwinęło się bardzo szybko i już dziś pierwsza partia Pokemonów 4 generacji jest dostępna w świecie gry. Obecnie najłatwiej jest spotkać w czasie spaceru Buneary oraz Bidoof. Poza tym dostępne są także inne gatunki z regionu Sinnoh jak np. Turtwig, Chimchar i Piplup.

Niantic napisał na oficjalnym blogu, że potworki z czwartej generacji mają być dodawane falami. Dlatego możecie spodziewać się kolejnych Pokemonów w ciągu najbliższych kilku tygodni pojawiających się na wolności, wylęgających się z jaj i w rajdach. Oznacza to, że trenerzy nie mogą złapać ich wszystkich na raz i trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun wydarzenia.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów