Pokemon Direct oraz konferencja prasowa w ciągu tygodnia. Wiemy, gdzie będziecie mogli obejrzeć transmisje

Szykują się wielkie wieści tuż przed E3

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma Pokemon udostępni konferencję prasową dzisiaj w nocy.

Wydarzenie odbędzie się o 3 w nocy naszego czasu. Nie jest sprecyzowane, czego dana konferencja będzie dotyczyć. Jak możemy jednak przeczytać na stronie Pokemon, konferencja ma poruszyć wiele tematów, które zainteresują fanów serii.

Najprawdopodobniej na konferencji będzie mowa o zbliżających się Pokemon Sword i Pokemon Shield. Będą to pierwsze gry z nowymi kieszonkowymi stworkami z ósmej generacji. Produkcja zadebiutuje wyłącznie na konsoli Nintendo Switch, jednak – co warto zaznaczyć – już 5 czerwca odbędzie się Nintendo Direct poświęcony właśnie tym odsłonom. Nie można więc odrzucić opcji, że na konferencji prasowej Japończycy wezmą na tapetę Pokemon GO, które jest cały czas rozwijane.

Konferencję prasową będziecie mogli obejrzeć na kanale Pokemon na platformie Twitch. Transmisję znajdziecie pod tym linkiem. Pokemon Direct będziecie mogli obejrzeć tutaj.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów