Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Podczas The Game Awards nastąpi zapowiedź gry Alien: Blackout?

Alien Blackout
Alien Blackout

Firma 20th Century Fox Film Corporation złożyła wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego kryjącego się pod nazwą Alien: Blackout. Ten sklasyfikowany został między innymi jako oprogramowanie komputerowe. Pismo zostało złożone 22 listopada 2018 roku i niewykluczone, że zapowiedź produkcji nastąpi 6 grudnia, podczas tegorocznej ceremonii rozdania nagród The Game Awards.

Geoff Keighley, dziennikarz growy i organizator The Game Awards, ujawnił niedawno, że podczas tegorocznej edycji, nastąpi ogłoszenie wielkiego ekskluzywnego tytułu. Być może będzie nim właśnie Alien: Blackout.

Zaledwie 20 listopada, oficjalny profil imprezy odpowiedział za pośrednictwem Twittera na tweeta od Hideo Kojimy. Japończyk odwidział 20th Century Fox i wrzucił do sieci zdjęcia z rekwizytami z filmów o Obcym.

Kolejnym sygnałem sugerującym, że już niebawem możemy być świadkami zapowiedzi nowej gry o kultowym kosmicznym zabójcy, jest odnaleziony na Twitterze, chroniony profil o nazwie @AlienBlackout. Na założonym we wrześniu profilu widnieje logo firmy FoxNext, studia deweloperskiego zakupionego niedawno przez 20th Century Fox.

Ostatnią grą z uniwersum Obcego było Alien: Isolation. Produkcja studia The Creative Assembly, to jedna z najlepszych gier 2014 roku, jednak jakość produkcji nie przełożyła się na wyniki sprzedaży. SEGA, rok po premierze gry, wykluczyła ewentualne wydanie drugiej części.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement