Podczas The Game Awards nastąpi zapowiedź gry Alien: Blackout?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Alien Blackout
Alien Blackout

Firma 20th Century Fox Film Corporation złożyła wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego kryjącego się pod nazwą Alien: Blackout. Ten sklasyfikowany został między innymi jako oprogramowanie komputerowe. Pismo zostało złożone 22 listopada 2018 roku i niewykluczone, że zapowiedź produkcji nastąpi 6 grudnia, podczas tegorocznej ceremonii rozdania nagród The Game Awards.

Geoff Keighley, dziennikarz growy i organizator The Game Awards, ujawnił niedawno, że podczas tegorocznej edycji, nastąpi ogłoszenie wielkiego ekskluzywnego tytułu. Być może będzie nim właśnie Alien: Blackout.

Zaledwie 20 listopada, oficjalny profil imprezy odpowiedział za pośrednictwem Twittera na tweeta od Hideo Kojimy. Japończyk odwidział 20th Century Fox i wrzucił do sieci zdjęcia z rekwizytami z filmów o Obcym.

Kolejnym sygnałem sugerującym, że już niebawem możemy być świadkami zapowiedzi nowej gry o kultowym kosmicznym zabójcy, jest odnaleziony na Twitterze, chroniony profil o nazwie @AlienBlackout. Na założonym we wrześniu profilu widnieje logo firmy FoxNext, studia deweloperskiego zakupionego niedawno przez 20th Century Fox.

Ostatnią grą z uniwersum Obcego było Alien: Isolation. Produkcja studia The Creative Assembly, to jedna z najlepszych gier 2014 roku, jednak jakość produkcji nie przełożyła się na wyniki sprzedaży. SEGA, rok po premierze gry, wykluczyła ewentualne wydanie drugiej części.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów