Alien: Isolation na Nintendo Switch z dokładną datą premiery

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Sega Europe wraz ze studiem Feral Interactive ujawnili dzisiaj dokładną datę premiery Alien: Isolation na konsoli Nintendo Switch. W jedną z najlepszych gier z obcym w roli głównej na sprzęcie Nintendo będziemy mogli zagrać już za dwa tygodnie, 5 grudnia. Z okazji ogłoszenia twórcy udostępnili nowy zwiastun produkcji, na którym możemy zobaczyć kilka przerywników, jak i faktyczny gameplay.

Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę nieźle i wszystko wskazuje na to, że otrzymamy kolejny porządny port, w stylu chociażby Wolfensteina czy Dooma. Warto również zaznaczyć, że Switchowa wersja gry będzie zawierać wszystkie wydane dotychczas DLC, w tym „Last Survivor” skupiające się na ostatniej misji Ellen Ripley na pokładzie statku Nostromo. Najnowszy zwiastun gry zobaczycie poniżej.

Alien: Isolation – Najnowszy zwiastun:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów