Poczuj prawdziwą moc – reklama telewizyjna Xbox One X

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Xbox One X
Xbox One X

Do premiery najnowszej konsoli Microsoftu można już odliczać dni, z tej też okazji pojawiła się reklama telewizyjna, która będzie emitowana w stacjach telewizyjnych na całym świcie. Spot zatytułowany jest Feel True Power, a w jego tle usłyszymy utwór „Power” Kanye Westa.

Microsoft na materiale nie skupił się wyłącznie na grach, w które nabywcy Xbox One X będą mogli niebawem zagrać, ale również na przyszłych premierach filmowych. Producent sprzętu chciał zaprezentować wszystkie dobrodziejstwa, na które  konsola pozwoli, ciesząc jednocześnie oczy niesamowitą jakością. Wszystko będzie wyglądać lepiej,  gdyż moc nowej platformy  będzie o 40 procent większa od tej, którą dysponuje PlayStation 4 Pro.  Jeśli tylko posiadamy telewizor obsługujący 4K, to filmy i gry na Xbox One X sprawią, że szczęka opadnie nam do piwnicy.

Moc konsoli jest więc niezaprzeczalna, a fakt, że będzie ona dostępna za nieco ponad 2 tys. zł, jeszcze bardziej wyostrza apetyt wśród graczy. Problem jednak polega na tym, że prócz mocy, konsola w dniu premiery nie będzie miała zbyt wiele do zaoferowania. Microsoft nie kusi katalogiem przyszłych premier dostępnych wyłącznie dla rodziny Xbox One, gdyż ten wygląda żałośnie słabo. Oczywiście tytuły multiplatformowe mogą wyglądać na Xbox One X zdecydowanie lepiej niż na PlayStation 4 Pro, ale to czy tak rzeczywiście będzie, zależy wyłącznie od producentów.

Premiera Xbox One X już 7 listopada. Czy już wówczas „poczujemy prawdziwą moc”?

Xbox One X – reklama

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów