Platformówka The Messenger zadebiutuje jeszcze w sierpniu na PC i Switchu

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
The Messenger
The Messenger

Kanadyjski deweloper Sabotage oraz wydawca gier niezależnych Devolver Digital, ogłosili dzisiaj, że gra The Messenger zadebiutuje 30 sierpnia na Nintendo Switch i PC. Produkcja stanowi oryginalne połączenie klasycznej platformówki z 8-bitowymi tytułami z gatunku metroidvania.

The Messenger nie powinno być anonimowe miłośnikom gier w stylu retro, tytuł był już bowiem wielokrotnie nagradzany przy okazji branżowych imprez.

W produkcji gracz wcieli się w bezimiennego wojownika ninja, który przemierza świat okryty klątwą, w celu dostarczenia tajemniczego zwoju. Ów zwój ma zapewnić przetrwanie klanu będącego pod naporem armii demonów. Gra rozpoczyna się jako klasyczna, liniowa 8-bitowa platformówka, która ewoluuje w przygodę pełną podróżowania w czasie przez 16-bitową i „metroidvaniową” rzeczywistość.

Zwiastun The Messenger

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów