Pierwszy zwiastun Ritual, nowej gry twórców Serial Cleaner

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Ritual
Ritual

Dwa tygodnie temu rodzime studio iFun4All zapowiedziało swój nowy projekt zatytułowany Ritual (czytaj). Dzisiaj twórcy Serial Cleaner opublikowali krótki zwiastun, mającej zadebiutować jeszcze w tym roku gry.

Ritual opisywany jest jako mroczna trójwymiarowa gra z elementami survivalu i horroru. Jej akcja osadzona została w klimatach Weird West, czyli miksu Dzikiego Zachódu i fantasy. W grze kierować będziemy młodym łowcą nagród, dla którego z pozoru banalne zadanie odeskortowania ekscentrycznej dziewczyny do domu, przeobraża się w dziwną, pełną niebezpieczeństw przygodę. Przemierzać więc będziemy groteskowe miejsca opanowane przez potwory nie z tego świata. Co ważne, bohater nie może dbać jedynie o własne cztery litery, ale musi również zapewnić bezpieczeństwo niewieście.

Premiera Ritual planowa jest jeszcze na ten rok w edycji na PC i konsole.

Zwiastun Ritual

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów