Polska produkcja Halls of Horror zaliczyła udany debiut na platformie Mixer

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Halls Of Horror
Halls Of Horror

Halls of Horror, czyli nowa produkcja krakowskiego studia iFun4All, została w zeszłym tygodniu wydana na należącej do Microsoftu platformie Mixer. Gra obecnie znajduje się w pierwszej trójce najpopularniejszych tytułów, a aktualna liczba wyświetleń „streama” wynosi ponad 136 tys.

Halls of Horror jest grą, dostępną wyłącznie dla użytkowników aplikacji Mixer na urządzeniach mobilnych, konsoli Xbox One oraz na komputerach poprzez przeglądarki internetowe pod adresem: https://mixer.com/hallsofhorror.

Tytuł najwyraźniej trafił w gusta graczy przebijając popularnością takie marki jak nowe Call of Duty, Minecraft, Fortnite czy Forza Horizon. Kanał z grą ma 1005 followersów, a ich iczba systematycznie rośnie (pierwszego dnia było zaledwie około 80).

Michał Mielcarek, prezes iFun4All, nie kryje zaskoczenia sukcesem:

Przyznaję, że nie spodziewaliśmy się aż takiej popularności. Dostępne statystyki i duża liczba pozytywnych komentarzy na czacie gry, potwierdzają, że stworzyliśmy na zlecenie Microsoftu bardzo dobry produkt.

Wpływy z tytułu prac na zlecenie Microsoftu będą zasilały kasę spółki jeszcze do początku 2019 roku. (aktualizacje Halls of Horror). Dodatkowo widzowie mogą wesprzeć twórców gry poprzez subskrypcję kanału za 5,99 USD lub wpłacać dotacje w dowolnej wysokości i walucie za pośrednictwem PayPal.

Zastanawiacie się czym jest Halls of Horror? Jest to gra wieloosobowa, rozgrywająca się w tajemniczym, pełnym pułapek domu. Zamknięci w nim uczestnicy makabrycznej zabawy mają za zadanie przetrwać na tyle długo, aby zdobyć dwa klucze i odnaleźć wyjście. W domu grasuje nieobliczalny, niezwykle groźny zabójca. Zetknięcie z nim oznacza praktycznie pewną śmierć, chyba że graczowi uda się umknąć.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów