Pierwszy materiał z rozgrywki F1 2018

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
F1 2018
F1 2018

Studio Codemasters Software opublikowało pierwszy materiał wideo prezentujący rozgrywkę w nowej odsłonie popularnej serii wyścigowej F1. Mowa oczywiście o F1 2018. Na filmie zaprezentowano okrążenie na kultowym torze Circuit de Monaco w wykonaniu Charlesa Leclerca, kierowcy teamu Alfa Romeo Sauber. Leclerc nie szczędzi grze, jak i całemu cyklowi, ciepłych słów:

Uwielbiam gry F1. Gdy tylko opuszczam bolid, tęsknię za ściganiem się. Więc w domu gram dla zabawy, bo to uczucie najbliższe jeżdżeniu w prawdziwym bolidzie po prawdziwym torze. Byłem zdumiony tym, jak bardzo realistyczne są trasy w grze. Urodziłem się w Monako, znam ten tor doskonale i gratuluję twórcom tak precyzyjnego oddania go w wirtualnej wersji.

W F1 2018 na graczy czeka sporo klasycznych bolidów oraz jeszcze bardziej rozbudowany tryb kariery. Gra oferuje pełną licencję zawierająca wszystkich kierowców, zespoły  oraz tory sezonu 2018. W tym roku do kalendarza Formuły 1 powróciły GP Francji (Circuit Paul Ricard) oraz GP Niemiec (Hockenheimring).

F1 2018 zadebiutuje 24 sierpnia w edycji na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Gameplay F1 2018

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów