Partyzantka pełną gębą. Shadow of the Tomb Raider na nowym zwiastunie!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Shadow Of The Tomb Raider
Shadow Of The Tomb Raider

Square Enix nie próżnuje. Niemal na każdym kroku firma stara się nam przypomnieć, że premiera nowego Tomb Raidera zbliża się wielkimi krokami. Do sieci trafił nowy zwiastun, który nosi tytuł „Combat Tactics”. Jak pokazuje materiał, Shadow of the Tomb Raider będzie prawdziwym rajem dla graczy, którzy lubią działać po cichu i stosować przy tym rozmaite strategie.

Najnowszy zwiastun nadchodzących przygód Lary Croft przedstawia partyzancką wersję walki z oponentami. Na wspomnianym materiale możemy zauważyć jak piękna pani archeolog radzi sobie ze swoimi przeciwnikami. Nie brakuje skradania się za plecy wrogów i brutalnych eliminacji, wykorzystywania otoczenia, czy siania niepokoju w szeregach nieprzyjaciela. Kolejny materiał, który sprawia, że na Shadow of the Tomb Raider czekam z jeszcze większą niecierpliwością.

Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje już 14 września tego roku. Tytuł ten trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Shadow of the Tomb Raider – zwiastun „Combat Tactics”

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów