ONRUSH – poznaliśmy zawartość otwartej bety

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

ONRUSH, zręcznościowe wyścigi przygotowywane przez byłych pracowników Evolution Studios już w przyszłym tygodniu, 17 maja otrzymają otwartą betę na PlayStation 4 i Xbox One. Znajdziemy w niej dwa unikalne tryby rozgrywki, Countdown i Overdrive, 2 trasy z różnymi konfiguracjami pogodowymi i pory dnia (Big Dune Beach, Crater Lake) i 4 klasy pojazdów (Blade, Vortex, Interceptor i Titan). Pierwszy z trybów to klasyczne zaliczanie checkpointów w wyznaczonym czasie, przy czym drugi będzie polegał na zdobywaniu nitro na każdy dostępny w grze sposób. Drużyna, która poprzez jego używanie zdobędzie odpowiednią ilość punktów, zwycięża.

Twórcy poinformowali również, że podczas trwania bety stopniowo będą wprowadzać nową zawartość, by utrzymać zaangażowanie graczy. Wszyscy uczestnicy po jej zakończeniu mogą również się spodziewać pewnych bonusów w pełnej wersji gry. Wśród nich znajdziemy m.in. unikalne malunki i opcje personalizacji. Gracze, którzy w becie zdobędą 25 poziom, zgarną wszystkie z zaplanowanych dodatków. Testy zakończą się 20 maja.

ONRUSH – Zwiastun produkcji:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/05/09/play-team-based-arcade-stunt-racer-onrush-next-week-with-ps4-open-beta/#sf189129863 https://gematsu.com/2018/05/onrush-open-beta-set-for-may-17-to-21

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów