Onimusha Warlords w przyszłym roku trafi na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC!

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Capcom za pomocą twittera zapowiedział dzisiaj remaster pierwszej odsłony serii Onimusha na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC. W odświeżoną Onimushę Warlords na wymienionych platformach zagramy już 15 stycznia 2019 roku.

Tytuł w Ameryce Północnej na PlayStation 4 i Xbox One zostanie wydany zarówno cyfrowo, jak i w pudełku w cenie $19,99. Europejczycy niestety będą musieli się zadowolić wyłącznie cyfrową wersją gry. Remaster zostanie wzbogacony m.in. o nową ścieżkę dźwiękową, wsparcie dla analogów i easy mode dostępny od samego początku rozgrywki.

Co by nie mówić, Capcom początek przyszłego roku będzie miał wręcz wyśmienity. Resident Evil 2, Devil May Cry V, a teraz jeszcze pierwsza Onimusha. Pozostaje mieć nadzieję, że to dopiero początek powrotu serii i wkrótce doczekamy się zapowiedzi zupełnie nowej odsłony.

Onimusha Warlords – Zwiastun:

Onimusha Warlords – Nowości – Galeria:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów