Onimusha: Warlords HD z nowym zwiastunem

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Dlsul5tx0aughdi

Capcom udostępnił dzisiaj nowy zwiastun Onimusha: Warlords HD, remastera pierwszej odsłony serii zmierzającego na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Najnowszy materiał dotyczący gry skupia się przede wszystkim na akcji, dzięki czemu możemy zerknąć na dwie grywalne postaci, samuraja Samanosuke Akechiego oraz ninję Kaede.

W Onimusha: Warlords HD na wymienionych wyżej platformach zagramy już 15 stycznia przyszłego roku. Tytuł w Ameryce Północnej na PlayStation 4 i Xbox One zostanie wydany zarówno cyfrowo, jak i w pudełku w cenie $19,99. Europejczycy niestety będą musieli się zadowolić wyłącznie cyfrową wersją gry. Remaster zostanie wzbogacony m.in. o nową ścieżkę dźwiękową, wsparcie dla analogów oraz easy mode, dostępny od samego początku rozgrywki.

Onimusha: Warlords HD – Najnowszy zwiastun:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów