Omensight – zwiastun premierowy

| @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Omensight
Omensight

Dziś premiera najnowszej gry studia Spearhead Games, czyli Omensight. Z tej okazji do sieci trafił zwiastun premierowy tej produkcji. Tytuł ten trafił na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4. Omensight dostępny jest jedynie w wersji cyfrowej.

W Omensight wcielamy się w postać Harbingera. Nasz wojownik posiada umiejętność manipulowania czasem. Owa zdolność jest kluczowa, bowiem pozwala nam odkrywać kolejne fragmenty opowieści. Głównym zadaniem gracza jest rozwiązanie zagadki morderstwa pewnej postaci, której śmierć doprowadziła do fatalnych w skutkach wydarzeń. Twórcy gry największy nacisk położyli na poznanie przez gracza głównej osi fabularnej i dojście do prawdy.

Omensight cechuje się także zręcznościowym systemem walki. Naszym głównym orężem jest miecz oraz magiczne zdolności Harbingera. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam się zmierzyć zarówno z różnego rodzaju mniejszymi przeciwnikami jak i kilkoma bossami. Na uwagę na pewno zasługuje także kolorowa, animowana oprawa wizualna, która może cieszyć oko.

Omensight – zwiastun premierowy

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

303 Squadron: Battle of Britain - premiera gry w Early Access - https://t.co/lGSAFsgdQB https://t.co/0Ktwyua5pS
The Hollywood Reporter poinformował, że trwają pracę nad solowym filmem Boba Fetta. Popularny łowca nagród ma otrzy… https://t.co/R0lJiN7Y9q

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch