Odświeżona wersja Red Faction: Guerrilla zadebiutuje latem na Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Red Faction Guerrilla Re Mars Tered Edition
Red Faction Guerrilla Re Mars Tered Edition

THQ Nordic poinformowało, że Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered Edition zadebiutuje 2 lipca na konsoli Nintendo Switch. Będzie to odświeżona wersja hitu z 2009 roku, który pierwotnie dostępny był na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Remaster ukazał się latem zeszłego roku na PlayStation 4 i Xbox One.

Produkcja ma zawierać nowe tekstury, poprawione oświetlenie i cienie. Nie wiemy jednak w jakiej rozdzielczości gra będzie działać oraz ile klatek na sekundę ma wynosić płynność animacji.

Red Faction: Guerrilla to kolejna odsłona zapoczątkowanej w 2001 roku serii trzecioosobowych gier akcji. Wydarzenia rozgrywają się na Marsie, pięćdziesiąt lat po wydarzeniach z pierwszej części. Głównym bohaterem jest Alec Mason, buntownik walczący z organizacją Earth Defense Force.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów