Octopath Traveler ze zwiastunem premierowym

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Na kanale Nintendo pojawił się premierowy zwiastun Octopath Traveler, najnowszego JRPG-a od Square Enix dedykowanego konsoli Nintendo Switch. Za produkcję odpowiedzialne jest Silicon Studio, które na Nintendo 3DS dostarczyło jedne z najlepszych gier na tę platformę, czyli wyjątkowe Bravely Default i Bravely Second.

Na najnowszym materiale udostępnionym z okazji premiery Octopath Traveler, możemy przyjrzeć się wszystkim najważniejszym elementom gry. Turowej walce, umiejętnościach, ośmiu postaciach z różnymi historiami do opowiedzenia i wielu więcej. W serwisie metacritic Octopath Traveler może pochwalić się średnią ocen na poziomie 84/100, czyli prawie taką samą, jak pierwszy tytuł studia, Bravely Default, które osiągnęło wynik 85/100. Najnowszy materiał zobaczycie poniżej.

Octopath Traveler – Zwiastun premierowy:

Źródło: https://www.dualshockers.com/octopath-traveler-available-today-switch-check-launch-trailer/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów