Octopath Traveler z nowym zwiastunem

| @Thrashaholic_PL | | Przeczytasz w 1 minutę

Square Enix udostępniło dzisiaj ostatni zwiastun Octopath Traveler, skupiający się na poszczególnych bohaterach, którzy pojawią się w grze. Tym razem w akcji możemy zobaczyć Cyrusa, uczonego pracującego na królewskim uniwersytecie i kapłankę Ophilię. Unikalną umiejętnością Cyrusa będzie Explore, umożliwiające odkrycie dodatkowych informacji na temat innych postaci, jak i wyszukiwanie słabości przeciwników podczas walki. Ophilia natomiast będzie charakteryzować się cechą przywódcy Lead, dzięki której m.in. będzie mogła sprawić, że inne postaci zaczną za nią podążać w dowolne miejsce. Poza tym należy do klasy White Mage, więc leczenie i dodatkowe buffy będą jej najsilniejszą stroną.

Octopath Traveler zadebiutuje wyłącznie na Nintendo Switch już 13 lipca.

Octopath Traveler – Najnowszy zwiastun produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/05/octopath-traveler-may-overview-trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

303 Squadron: Battle of Britain - premiera gry w Early Access - https://t.co/lGSAFsgdQB https://t.co/0Ktwyua5pS
The Hollywood Reporter poinformował, że trwają pracę nad solowym filmem Boba Fetta. Popularny łowca nagród ma otrzy… https://t.co/R0lJiN7Y9q

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch