Octopath Traveler na Nintendo Switch z nowym zwiastunem

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma Square Enix udostępniła dzisiaj nowy zwiastun JRPG-a Octopath Traveler dedykowanego Nintendo Switch, skupiający się na dwóch postaciach: łowczyni imieniem H’aanita, poszukującej swojego mistrza oraz złodzieju Therionie, którego najnowszym zleceniem jest odnalezienie pewnego kryształu. W najnowszej produkcji Sillicon Studio każdy z bohaterów będzie posiadał unikalne umiejętności dostępne do użycia w dowolnym momencie.

H’aanita będzie w stanie kontrolować przeróżne bestie i wyzywać innych ludzi na pojedynek, co będzie miało znaczący wpływ na stosunki z danym NPC’em, a nawet pozwoli nam to na pozbycie się z miasta osoby sprawiającej kłopoty. Therion natomiast będzie mógł w każdej chwili spróbować okraść inną postać znajdującą się w pobliżu. Przy każdej próbie będziemy mieli wgląd w przedmioty, które możemy zdobyć oraz szansę, przedstawioną w procentach, na powodzenie kradzieży.

Octopath Traveler zadebiutuje na Nintendo Switch 13 lipca.

Octopath Traveler – Nowy zwiastun produkcji (aktualizacja – pojawiła się angielska wersja materiału):

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/04/17/octopath-traveler-introduces-haanit-therion-details-take-law-chaos/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów