Nowy zwiastun Vampyr przypominający o premierze

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 2 min.
Vampyr

Już za kilka dni Vampyr pojawi się na sklepowych półkach oraz w cyfrowej dystrybucji. Z tej okazji studio DONTNOD Entertainment wypuściło nowy zwiastun przypominający o premierze ich najnowszego hitu.

Vampyr to długo oczekiwana gra studia odpowiedzialnego za Remember Me i Life is Strange. W grze wcielamy się w Jonathana E. Reida, cenionego chirurga i byłego żołnierza, który po zakończeniu I wojny światowej, powraca do Londynu objętego hiszpanką – śmiertelną odmianą grypy. Pewnego dnia budzi się w masowym grobie. Szybko odkrywa, że przeżył tylko dlatego, że przed utratą świadomości został ugryziony przez wampira. Od tego czasu sam łaknie krwi śmiertelników. Jako lekarz ma jednak moralny obowiązek pomagać ludziom, a nie zabijać ich dla własnych korzyści. Twórcy obiecują, że każda napotkana w świecie gry postać będzie miała swoją własną historię i tylko od gracza będzie zależało, czy zdecyduje się danej postaci pomóc, czy zgasić pragnienie wbijając zęby w szyję ofiary w jednej z uliczek pogrążonego w wiecznym mroku Londynie.

Vampyr trafi sklepów oraz do cyfrowej dystrybucji już 5 czerwca na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Vampyr zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów