Nowy zwiastun The Surge. Premiera 16 maja na PC, PlayStation 4 i Xbox One

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Studio Deck 13 opublikowało dziś nowy zwiastun The Surge, szalonej gry akcji, w której stoczymy liczne pojedynki z bossami w realia science-fiction.

W poprzednim materiale mogliśmy towarzyszyć bohaterowi podczas pierwszego dnia w nowej pracy, tym razem zwiastun zabiera nas w głąb kompleksu CREO, gdzie obserwujemy elektryzujące, efektywne walki głównego bohatera ze zmechanizowanymi przeciwnikami.

Megakorporacja CREO dąży do zneutralizowania druzgocących efektów zmian klimatycznych. W jej głównej placówce dochodzi jednak do tajemniczej katastrofy. Po odzyskaniu przytomności Warren odkrywa, że znalazł się w nowej, śmiertelnie niebezpiecznej rzeczywistości. Wszystko dookoła – od przeprogramowanych robotów i oszalałych współpracowników w egzoszkieletach po zbuntowaną sztuczną inteligencję – chce za wszelką cenę pozbawić go życia.

Gra The Surge zadebiutuje 16 maja w edycji na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Zwiastun The Surge (PL)

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów