Nowy zwiastun Serial Cleaner. Premiera latem tego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Curve Digital, globalny wydawca i zarazem współfundator produkcji studia iFun4All zatytułowanej Serial Cleaner, rozpoczęło dziś jej światową kampanię marketingową.

Produkcja zadebiutuje latem tego roku, równocześnie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W ciągu najbliższych miesięcy możemy się spodziewać wielu informacji i materiałów wideo dotyczących gry.

Serial Cleaner jest od września zeszłego roku dostępny na platformie Steam w wersji Early Access. Grę już mieliśmy okazję testować, a nasze wrażenia z wczesnego dostępu możecie przeczytać tutaj. Produkcja zapowiada się wyśmienicie i już przed premierą zostaje doceniana przez środowisko i graczy. Ostatnio nominowano ją w konkursie Game Connection America 2016 Development Awards, w kategorii Console/PC Hardcore Game.

Serial Cleaner za sprawą wydawnictwa Techland, ukaże się w Polsce w bogatej edycji pudełkowej.

Zwiastun Serial Cleaner

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów