Nowy zwiastun fabularny Nioh 2

Nioch 2
Nioch 2

Sony opublikowało dzisiaj nowy zwiastun fabularny gry Nioh 2. Na materiale zaprezentowano fragment historii, nowe postacie, a także bronie i elementy wyposażenia.

Akcja gry toczy się w 1555 roku, czyli w okresie wielkiego konfliktu w Japonii. Niekończące się działania wojenne przekształciły kraj w krainę chaosu zaatakowaną przez demonicznych jokai, złe duchy, żywiące się swoimi ofiarami. To właśnie w tej scenerii nieustannego chaosu, gracze spotykają głównego bohatera, nieuczciwego najemnika polującego na jokai w prowincji Mino. Łowca demonów skrywa jednak straszliwą tajemnicę: jest sierotą, potomstwem ludzi oraz yokai. Nie mogąc znaleźć miejsca wśród ludzkości, nasz łowca demonów decyduje się na samotną podróż.

Nioh 2 debiutuje na PlayStation 4 już 13 marca, ale studio Team Ninja zaplanowało solidne wsparcie dla tytułu przez kilka miesięcy po premierze. Wydane zostanę trzy duże DLC, z których każde koncentruje się na innej historii, poprzedzającej wydarzenia z Nioh 2. Podobnie jak w przypadku oryginalnego Nioh, gracze mogą spodziewać się nowej broni, nowych umiejętności bojowych i postaci, przy czym w każdym DLC znajduje się wiele głównych i pobocznych misji.

Trzy pakiety DLC są zawarte w Nioh 2 Season Pass, który stanowi część Digital Deluxe Edition (już dostępny w przedsprzedaży). Oprócz gry głównej i dodatków DLC, gracze otrzymają także przedmioty premium, takie jak zestaw zbroi Demon Horde i Kodama Netsuke Charm. Dla graczy, którzy zakupią Nioh 2 Special Edition, oprócz gry głównej i Season Pass, czeka ekskluzywny SteelBook oraz książeczka „The Art of Nioh 2”.