Nioh 2 – The Complete Edition trafi na PC

Nioh 2

Wydawca Koei Tecmo i twórcy ze studia Team NINJA zapowiedzieli dzisiaj, że Nioh 2 trafi na PC. Nioh 2 – The Complete Edition będzie dostępny za pośrednictwem platformy Steam od 5 lutego 2021 roku. Wydanie zostanie wzbogacone wszystkimi dodatkami: „Uczeń Tengu”, „Stolica w szponach mroku” i niedawno ogłoszonym „The First Samurai”

Nasza recenzja Nioh 2

Kompletne wydanie tego action-RPG osadzonego w świecie dark fantasy, postawi graczom za cel zostanie mistrzem samurajów. Gra będzie dostarczała najlepszych wrażeń dzięki grafice 4K Ultra-HD oraz wsparciu dla ekranów panoramicznych, monitorów HDR oraz częstotliwości odświeżania 144Hz, z najbardziej płynną rozgrywką dzięki stałym 120 FPS na kompatybilnych systemach. Wraz z pełnym wsparciem dostosowywania ustawień myszy i klawiatury i obsługą gamepadów, Nioh 2 – The Complete Edition staje się najlepszą możliwą wersję tego tytułu.

Przypomnimy, że Nioh 2 zadebiutował w marcu wyłącznie na PlayStation 4, i podobnie jak pierwsza odsłona, spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów.