Nowy Xbox One S 2TB od dziś dostępny w Polsce

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 2 min.

Microsoft poinformował o rozpoczęciu sprzedaży w Polsce konsoli Xbox One S. Limitowana edycja premierowa konsoli Xbox One S z dyskiem twardym 2TB jest już dostępna w sprzedaży w orientacyjnej cenie detalicznej 1849 złotych. Wraz z debiutem rynkowym konsoli Xbox One S, udostępniona została sierpniowa aktualizacja systemowa dla konsoli Xbox One i aplikacji Xbox dla Windows 10.

Czym wyróżnia się Xbox One S:

  • Smuklejsza i bardziej wydajna (konsola mniejsza o 40%)
  • Technologia High Dynamic Range zapewniająca bogatsze, wyraźniejsze kolory w grach i filmach
  • System 4K Ultra HD, umożliwiający strumieniowanie wideo z serwisów Netflix oraz oglądanie filmów UHD Blu-ray w ultrawysokiej rozdzielczości
  • Nowy bezprzewodowy kontroler z teksturowanym uchwytem – zyskał również smuklejszy design i łączność Bluetooth do grania na urządzeniach z systemem Windows 10

W zestawie znajdują się:

· Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 2TB
· Bezprzewodowy kontroler Xbox One z technologią Bluetooth i gniazdem 3,5 mm do zestawu słuchawkowego
· Podstawka do ustawienia konsoli w pozycji pionowej
· Kabel HDMI
· Przewód zasilający
· 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold

xbox_one_slim_leak

Aktualizacja systemowa Xbox One

Sierpniowa aktualizacja systemowa jest już dostępna dla konsoli Xbox One i aplikacji Xbox dla Windows 10. Wśród nowości znalazły się najbardziej oczekiwane przez graczy funkcje, takie jak Cortana na konsoli Xbox One, czt też odtwarzanie muzyki w tle  Nowe funkcje systemowe, wprowadzone wraz z aktualizacją, będą jednocześnie dostępne na debiutującej na rynku konsoli Xbox One S 2TB, w limitowanej edycji premierowej. Aktualizacja będzie także dostępna na konsolach Xbox One S 1TB i 500GB, które będą dostępne w sprzedaży w późniejszym czasie.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów