Nowy filmowy zwiastun Destiny: The Taken King

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Premiera nowego rozszerzenia do Destiny już w przyszłym tygodniu, dlatego nie ma co się dziwić, że co kilka dni Bungie zasypuje nas nowymi materiałami promującymi ich nowy produkt. Twórcy chcą nas zapewnić, że The Taken King znacznie rozbuduje do tej pory bardzo enigmatyczną historię. Jeśli ponownie nowy dodatek okaże się efektowną wydmuszką, na sukces kolejnego DLC raczej już nie dostaną kredytu zaufania.  

Zobaczcie nowy filmowy zwiastun Destiny: The Taken King, który robi wrażenia, ale historia poprzedniego rozszerzenia studzi optymizm.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Marvel’s Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider wciąż na szczycie listy sprzedaży - https://t.co/6bQmDMe1ZN https://t.co/HCVJpcGn2z
Premiery gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 24-30 września - https://t.co/rNUXGnyUXk https://t.co/EOLMt2IP0w

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch